Új hozzászólás Aktív témák

  • baboss

    őstag

    Ma bent voltam BP és megvettem az egeret Logitech G402,egy Logitech T620-at váltottam le vele.
    Amit hiányoltam róla az a kábel harisnya,ennyiért már rakhattak volna rá.Még szokatlan a használata,állandóan az ujjamat húzogatom a tetején.Első nekifutásra a dizájn és a sok gomb miatt egy Genius Gila-t akartam venni.A boltban megnéztem és amint a kezembe vettem azt tapasztaltam,hogy nekem kényelmetlen.Túl magas volt és nem esett kézre használat közben.
    Viszont amint kezembe vettem a G402-öt, (ajánlás alapján) egyből a kezemhez simult.A gombok könnyen kezelhetőek,és csendesek.Súlyra egy kicsit nehezebb mint a T620,viszont a kialakítása miatt sokkal könnyebben meglehet emelni,nem csúszik ki a kezemből.És végre nem kel az elemet töltögetnem ha lemerül.A másik ami még zavar,hogy a görgő elég hangos,lehet majd idővel beáll és csendesebb lesz.Játékkal még nem teszteltem le.Még meg kell barátkoznom,vele,hogy a kábel ne zavarjon használat közben.Olvastam,hogy érdemes az asztalhoz rögzíteni egy ponton.Holnap megpróbálom a gombokat beprogramozni a játékhoz.Még jó hogy van magyar nyelvű menü.Ha elakadok a programozással akkor lehet ide fordulni segítségér,vagy van külön topikja ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák