Új hozzászólás Aktív témák

  • coolpet

    senior tag

    Talaltam egy masfel eve vett A4-Tech G9-500F egeret a szekrenyem melyen bontatlan csomagban.

    Beuzemeltem, a tapasztalatok:
    1: az eger bal oldalan levo gumiboritas tulajdonkeppen muanyag, es csuszik rajt a kezem, nem lehet rendesen megfogni az egeret.
    2: a bal es jobb gombjai akkorat kattannak, hogy felebred a szomszed(de tenyleg)
    3: Gorgoje elegge szoros, es kemenyen ugrik, az alatta levo gombot nehez lenyomni, a gorgo elfordul mire sikerul
    4: tenyleg minden feluleten mukodik, hajamon tukron, szonyegen, kb 5 meteres tavolsagban teszteltem, mukodott, de mar nem lattam a monitort :)
    5: a gorgo oldaliranyu scroll is egyebkent de jobbra dontheto a kerek, balra nem,szerintem osszeszerelesi hiba. Egyebkent jobbra donteskor is a kozepso gombot nyomja le, tehat hibas.
    6: Az eger nehez, es a fel kezem lelog rola, nincs alatamasztas, nehezen csuszik.

    Sajnos a gari 3 honapja lejart rola en meg most bontottam fel, egyebkent az elozonel a gorgo oda vissza ugraltatta a kepernyot, gariban csereltek, de kozben vettem egy modecomot, es ez azert kerult a polcra.
    Raadasul gyakran lemegy sleepbe es kattintanom kell hogy felebredjen.

    Irok az A4-tech-nek hogy mi a tokomet lehet csinalni gari utan, de azthiszem tudom a valaszt.
    Vissza a dobozba es majd elokerul, ha vegszukseg lesz ra.

Új hozzászólás Aktív témák