Új hozzászólás Aktív témák

  • drtimot

    aktív tag

    válasz unknownerror #24271 üzenetére

    Ökölszabályként mindenképp igaz az, hogy ha nincs egy egér ott az első hozzászólásban, annak jó oka van. Hogy konkrétan az általad felsoroltakról mondjak véleményt: A Genius és Sharkoon márkát jobb elfelejteni, se teljesítményben, se gyártási minőségben nem állják meg a helyüket. A Tesoro elég új márka az egér-piacon, nem sok tapasztalat érkezett még be az egereikről, így mindenképp rizikós vétel. Elvileg egy A9500-as Avago szenzor van benne, ami egy nagyon gyakori szenzor, de lehet vele rossz és jó egeret is csinálni. (ld.)

    A Xornet szerintem egy OK egér, a 4 közül mindenképp a legjobb. Ha nem low-senses FPS-re fogod használni, vagyis nem fogod a szenzort a tűréstartománya szélén mozgatni, és a fogása fekszik a kezednek (elég egy tömzsi, egyedi alakú egérről van szó), akkor egy korrekt vétel lehet. De semmiképp nem hibátlan, sajna olvasni panaszokat a görgő minőségére, vagy hogy nem szeret minden szövetpadot, főleg a homogén feketéket, illetve anno. olvastam a CM egerek durva firmware-gondjairól is 64bites windows alatt, de lehet, hogy azt már megoldották. Ezeknek érdemes lehet utánanézni, mielőtt ilyet veszel.

    Szerintem azért nézd végig még egyszer az ajánlottak listáját, hátha megtetszik valami onnan is.

    szerk: whYz sokkal frappánsabban fogalmaz, mint én :)

    [ Szerkesztve ]

    Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

Új hozzászólás Aktív témák