Új hozzászólás Aktív témák

  • unknownerror

    tag

    Üdv!

    Segitséget szeretnék kérni egér választásban.

    Most egy A4Tech X755 békám van. :DD
    A dönthető görgő több gondot okoz, mintsem haszna lenne(nem használom, de ha görgőt nyomnék, összevissza dülöngél). 5-6 év körüli talán, szóval van egy-két gondja már: kopik a bevonat, vezetéke megtört(de kijavitottam), egy-két gomb nem mindig kattint, görgő néha összevissza megy(takaritás után is), de még harciasan küzd. Láttam, hogy még most is kapni ilyen egeret, illetve egy újabb változatát, az F6 tipusut, de ha nem muszáj, nem vennék a4tech-et mégegyszer, pedig tudom, hogy egy pont ugyanilyen elégitené ki minden vágyam. :D

    Szóval szeretnék újat venni, kb 10e forintig bezárólag. Lényeg, hogy 4 gomb legyen rajta, amit én tudok állitani, hogy mit csináljon, nem fontos a makró, inkább billentyü, multimédia funkciókat vezérelnék ezekkel, illetve görgő ne dőljön. Játszanék is vele kicsit, de nem fontos, hogy echte gamer egér legyen.
    Elolvastam az első hszt, de nem találtam elvárásaimhoz illő egeret, számomra megfelelő áron.

    Ezek tetszenek, de az első hsz-ben még a márka sincs megemlitve, akkor ezek nem valami jók?
    Genius Deathtaker
    CM Storm Xornet
    Sharkoon Drakonia bár erről nem irnak alul jókat, viszont bejön a kinézete miatt :(((
    Tesoro Shrike H2L ezt meg nem ismerem, de tesztekben jól szerepel.

    Csak nézelődve találtam ezeket, bármilyen mást is megnézek, nem ugrok egyből bele a vásárlásba.

    Előre is köszi a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák