Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Fooler89 #24140 üzenetére

    Nekem most itt figyel az asztalon egy WMO 1.1a, MX518 és MX500. A "súlyra" (vagy "súlyérzetre" :F ) csak annyit, hogy MX500/518 után ha kezedbe veszed a WMO-t, úgy érzed mindjárt kifújja a huzat :DDD Egyébként nekem az 500 jobban tetszik, mint az 518, bár mindkettő (3) jó egér, csak valahogy pontosabbnak tűnik és olyan kis masszív hatású a "kicsike". Fogásra teljesen mást képzelj el (és használatra is) mint a WMO-nál, igazából kb. csak annyiban hasonlítanak, hogy egér-egér. Ezzel együtt, mindhárom egeret "imádom" és érdekes módon mióta megvan az 518, a WMO mégnagyobbat nőtt a szememben (ha lehetséges ilyen :DDD ) és valahogy a "használata" (gémekben) is jobban megy. Az MX500-at talán azért nem ajánlják annyira, mert hogy nincs hozzá natív driver ciszta/win7 alá, így ha gépre dugod, alapból "csak" 400DPI-n megy (de ki nem sz@rja le, én pl. winXP kompatibilitási móddal feltoltam hozzá a mouseware-t és eskü rohadtjó, akármennyire szidják) A pontosságáról meg csak ennyit:

    WMO-ra (meg a többi egérre) pedig tudsz venni teflont és annyi. Hardveraprón találsz egy ipsét, akitől baromi olcsón lehet beszerezni. A nevét nem írom ide bizonyos okok miatt, de segítségnek annyit, hogy nevében a JF(K :DDD ) az uralkodó nemzeti motívum és várost neveztek el róla naranccsal Izraelben, tehát még híres is úgyhogy rosszul nem járhatsz :DD

Új hozzászólás Aktív témák