Új hozzászólás Aktív témák

  • drzozo

    senior tag

    Megérkezett ma a Razer Abyssus Mirror, BF3-hoz vettem. Minden fasza, driver felment, szépen lehet hangolni. Fém Razer egérpadon használom, az érdesebb felületű oldalán. Támadt egy kis gondom (mind az érdes, mind a teljesen sima oldalán fennáll). Eddig egy 4 ezer forintos egeret használtam és általában miközben fordultam vele játék közben megemeltem az egeret kb. max egy fél centire az egérpadtól, így könnyebb volt húzni és megfordulnom. A Razer érzékelője viszont akkor is "érzékel" és tudom mozgatni az egeret vele, ha nem érintkezik az egérpaddal, hanem pár milliméterre az egérpad fölött tartom és mozgatom. Mivel eddig megszoktam azt, hogy fordulásnál általában megemelem az egeret, és nem pedig kizárólag az egérpadon húzom, ezért ennél az emelésnél is mozog az egér (mivel érzékel), ez pedig rettentően idegesítő, mert nem tudok egyszerűen normálisan célozni így, csúszkál az egér mutatója (célkereszt) magától miközben megemelem picit, s majd lerakom. Van valami lehetőségem arra, hogy ezt a túlzott fenti érzékelést megszüntessem? Egyedül akkor jó, ha az egeret kizárólag a padon tartom és húzom, viszont mivel az egeret nagy egér érzékenységgel használom, így alig mozgatom az amúgy is nem túl nagy egérpadon (nagyjából a csuklóm szinte teljesen egy helyben van az asztalon és csak a tenyerem mozgatom).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák