Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz Chosen #19616 üzenetére

    [Link] alatt a legalsót (model : MX-5). Hyperglide-ből asszem nincs is más fajta. De a Corepad skatezzel sem nyúlhatsz mellé. Én szeretem az SS glide-jait is. Ezekkel van tapasztalatom. Illetve a Revoltectől két fajtával, azok annyira nem jöttek be, de legalább olcsók. Irodai/munkahelyi megoldásnak az is tökéletes.

    MarcZ: köszönöm a biznisz! :R

    Prison85: Cserélik, vagy javítják gariban a mikrokapcsolót. Nem értem a problémád. Hibás, gyengébb szériák meg előfordulnak mindenhol, ez megérthető dolog. Te is hibáztál biztos már életed során.
    Tappancsot meg pótolhatod/cserélheted, nem egy olyan összeg, ami nagyon megterheli a családi kasszát.
    Most már csak azt nem értem ha ennyire lehúzod a Razert cakkompakk mint márkát, miért szeretnél tőlük fülest?
    (Én személy szerint nem vagyok oda a márkáért, mindamellett, hogy rám is hatott a Rézerhájp. Ezért is próbálkoztam a DA-val többízben.)

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Új hozzászólás Aktív témák