Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz citkar #18205 üzenetére

    "legtöbb esetben az egér mérete"

    Az összesé milliméter pontossággal szerepel a post-ban, ahogy a súlyuk (vagy legalább megközelítő súlyuk) is.

    "formája"

    Google.

    "kényelme nem került bele"

    Mivel teljesen szubjektív.
    Nekem best a Salmosa meg MX300 formája, W0lf keze 10 perc után görcsöl rajtuk és utálja őket.
    Nekem hosszútávra legkényelmesebb az MS IME 3.0, de a játékstílusomhoz mégsem passzol annyira, percek alatt szétmennek az ujjaim meg a csuklóm a súlyától (ami amúgy "csak" 104 g), mégis nagy becsben tartom. W0lf-nak egyáltalán nem gyere be az egér, ezért is adta nekem.
    Szükséges folytatni?

    "kicsi hordozható, normál irodai vagy nagyobb ergonómiás kialakítású-e"

    A mm pontosságú méretek + Google --> egy kis önállóságot is meghagyunk a delikvenseknek.

    "a megbízhatósága"

    Nagyjából az összes lényeges, ilyen jellegű információ szerepel. Később lesz még tovább bővítve.

    "az ára"

    Aminek semmi értelme, mert napról-napra változik, ahány hely, annyi ár, nem is beszélve arról, ha apróról vásárolunk, külföldről rendelünk vagy olyan termékről van szó, amit évek óta nem gyártanak, maximum ázsiai piacra.

    "az elérhetősége"

    argep.hu, arukereso.hu, legolcsobbat.hu, depo.hu, biztosvanmegilyen.hu, newegg.com, amazon, eBay. Utóbbi kettő nagy kedvenc.

    "ami éppen aktuálisan kapható 6-10 ezer forintos kategóriába"

    A felsorolt egerek nagyrészére igaz.

    "átlagos budapesti üzletben"

    Ezesetben a lista jelentősen redukálódik. Nem az volt a cél, hogy mi kapható a sarki kisboltban, hanem hogy egyáltalán mire érdemes pénzt költeni.

    "Továbbá nem esett szó a Gigabyte egerekről"

    Ahogy Trust-ról meg egyéb dzsunkákról sem, okkal. Gigabyte maradjon az alaplapoknál, az egereket inkább ne erőltesse.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák