Új hozzászólás Aktív témák

  • Bucicimaci

    tag

    válasz nyunyu #32689 üzenetére

    Ha tudnék forrasztani akkor valóban jobb lett volna, de mivel még életemben nem forrasztottam és a kezem sem a stabilitásáról híres, így mindenképpen jobb, hogy nem próbálkoztam vele, mert bár ronda lett, de működik még a billzet :D Illetve még nem is szedtem szét billentyűzetet és azt se tudom, hogy essek neki, meg van e hozzá eszközöm, úgyhogy szerintem a hozzá nem értésemet figyelembe véve még mindig így okoztam a legkisebb kárt, de leginkább el kellett volna engednem a dolgot, de már mindegy, majd ha beszerzek egy másik billentyűzetet, akkor szétszedem ezt és megpróbálom kiszépíteni :)

    (#32690) Burt1793 De szerintem teljesen jó ötlet én sokkal jobban élvezek rajta gépelni így, bár ez tényleg egyéni vélemény. Mondom az egyetlen ami problémás volt az a space, de szerint az nálam alapból nem volt tökéletes, tehát ha a tied nem ragad, akkor nem hinném, hogy probléma lesz a vastagabb kupak.

    Egyébként erről a billentyűzetről kinek mi a véleménye? (azt leszámítva, hogy ez is ABS)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák