Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz runner 125 #84181 üzenetére

    Bementem a kereskedesbe, nagyon normalisak voltak, semmi nyomulas vagy eroltetes.

    Kihoztak a parkolobol, adtak a kulcsot, aztan mehettem vele amerre latok. Nagyon patika, mintha gyakorlatilag uj lenne, kivul-belul makulatlan, egyszeruen nem volt mibe belekotni, :) Minosegi 0 kilometers gumik, friss olajcsere, szurok, szijjak mind lerendezve.
    Onnatol kezdve, hogy mikor gyartottak a gyarban, melyik markakereskedo adta el eloszor itt, minden elvegzett szerviz, olajcsere kinyomtatva 7 oldalon keresztul kezbeadva, meg mielott elvittem volna egy korre.

    Mondom gyonyoru ugy ahogy van, ha nem lenne benne bor ules akkor tokeletes is lenne szamomra, de kilog a MAX keretembol majd 2k-val a $16.991-es arral, tudnanak-e belole engedni.
    Viszajott egy $16.791-es arral, meg ilyen olyan koltseg ez-az, muszakival,rendszammal, adoval tokkal-vonoval $18.400.

    Hat ennyi nincs ra a legjobb esetben sem, hitellel meg nem kell. Majd talan lesz valami mas hasonlo ami 1-2 evvel oregebb. :(( Akkor marad kicsi a Priusra is 1-2 honapon bellul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák