Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    ne haragudjatok elsősorban, ha esetleg túl tág a kérdés ill. megközelítésem, nem tudom, hogy eme topikban, hogy szokás a kérdéseket feltenni (van-e valami keret, mint pl egyes topikokban), abban kérném a tanácsotokat, hogy őőőő én motoros emberke lennék, de most nincs motorom és vívódom a között és egy cabrió autó között, 1m alatti vagy inkább a 800-900e Ft-os kategória alatti kínálatot fésültem végig hahun, apródon ill. jófogáson és nagyjából golfok, peugeot cc és ford streetka az amik így hirtelen a nagyját képezik a kínálatnak. Ezen típusok közül lehet valamelyik jó alternatíva, amennyiben ilyen autóra vágyik az ember? szóval a kérdésem igazából az, hogy "kötelező"-e a több milliós kategóriára gondolni, ha cabrióra vágyik az ember, vagy jók ezek a tdi golfok is pl. a 4es golfokat néztem ill. néztem a 206cc-ket is és a streetka-t és még a citroen c3 pruliel vagy hogy is híják :)

    amire kellene, hát használni.... város-előváros, falu-város, elugrani erre arra amarra, szóval semmi különös.... családi pakolós autónak van más, szóval ez tényleg ilyen "élmény+élmény" autónak lenne

    a kérdésem még arra is irányul, ha esetleg van valakinek cabriója, milyen hátrányokkal jár amik így első blikkre egy zárt kocsiszekrényhez képest tök bagatellnek tűnhetnek mégis ott vannak a levegőben? gondolok én itt szélzúgás a kis réseken, vagy nem jól befűthetőség este amikor megyek haza, vagy bármi ilyesmi?

    bocsi a hosszú hsz ért :)

    és köszönöm előre is a segítséget, tanácsokat

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák