Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz runner 125 #65552 üzenetére

    Komolyan, hol kell autót venni ilyen árakon? Csak én vagyok béna? A HaHu-n ami 'normális áron' van, az mind rendszám nélkül, külföldi papírokkal, tehát valószínűleg német import. Amit a németeknél nézek (ebay, mobile.de) azok meg vagy eleve már a képeken lepukkantak, vagy drágák, vagy murvás török kereskedés, ahova nem mennék. Persze tudom, hogy az 1000 EUR körüli normális vételekre azonnal lecsapnak a magyar/szlovák/román/bulgár/lengyel nepperek, no meg csak pár hete nézegetem még, de akkor is... Én azt nem értem, hogyan tudják Mo-n ezeket 300-400k HUF + forgalomba helyezésért árulni. Asszonynak kéne venni itt Németországban valami kimondottan kicsi autót munkába járáshoz városban parkolással, lehetőleg olyat, ami egyben marad, amíg eljutok vele Mo-ra egy alapos átnézésre és esetleg lakatolásra. Az utcákon látok rengeteg szépen megcsinált Ford Ka-t, Corsa-t, meg Polo-t is, de az eladó példányok mind már a képek alapján is torkavéresek. Beszámított használtautók kereskedésben meg horror árakon mennek (épp tegnap néztük VW kereskedés udvarán beszámított autókat, VW Polo, 2005-ös, 1,0-es, 90k km-rel, 12 hó garival 6500 EUR, lol).

    Szóval komolyan, csak rendkívül türelmesnek kell lenni, vagy mi a trükk?

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák