Új hozzászólás Aktív témák

  • ngaba

    aktív tag

    válasz vzsryl #177735 üzenetére

    Köszönöm a választ.

    Hát igen... De azért elgondolkodtam, hogy 1.3 millió körül van egy ekkora autó tolatókamerával meg minden egyéb jóval.

    Rondaság: Valóban jó ronda. De nekem alapból nem tetszenek a kombik, úgyhogy ez annyira nem szempont. Illetve legalább egyedi (mert objektíven nézve hiába szebb mondjuk a Focus II, az ugyanúgy nem mozgat meg semmi érzelmet már, annyira az utcakép része). :) Egyébként próbáltam megúszni a kombivásárlást (nagyobb ötajtóst vagy kompaktabb egyterűt akartam), de arra jutottam, hogy a gyerek első évében, a nagy babakocsis korszakban nem lehet; utána meg már ellennénk anélkül is (a szüleim is felneveltek minket Dacia TX-szel...), de akkor már mindegy.

    Középre rakott műszerfal: Valóban, ez sem szokott tetszeni... Nem tudom, hogy meg tudnám-e szokni. Tény, hogy jobbra kell forgatni a fejet, viszont szerintem kevésbé lefelé, mint a hagyományos esetben (magasan és "mélyen" van, ha jól emlékszem).

    Egyébként valószínűleg nem tudom fogom tudni meggyőzni magam erről a kocsiról. :) A Fiat Cromáért jobban tudtam lelkesedni az "olcsó kuriózum" kategóriában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák