Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz Magnum_ #161373 üzenetére

    ja én voltam náluk eladni, igen kifárasztós trükköt alkalmazták, csak én nem fáradtam ki, 13:30 mentem oda, kb 14:00 mentünk próbakört, majd végigmérte, nem talált rajta fogást, csak az alacsony felszereltséget, 14:30 kaptam az első ajánlatot: 1,65M, így indultak neki a Kia ceed-nek, fel is pattantunk haverral, mondták nyugi-nyugi, vagy fél óra múlva 1,75 M....kérünk-e kávét, persze, mi ráérünk... kb 16:00 1,9M hagytam ott őket, mint végső ajánlatot, még beugrottunk valahova Fehérváron, jött utánam a telefon kb 20-30 perc múlva 2M vinnék.
    2,15M és, 2,2m már sokkal jobban felszerelt darabok voltak fent hahun, így megegyeztünk.
    A gyereknek akkora dumálya volt, hogy anyám tuti elhiszi és ott hagyja 1,65M az autót és örül, hogy megszabadult tőle.
    Beszéltük is haverral, hogy eszement jól nyomta a gyerek, csak én eldöntöttem 2M alatt nem adom oda és kész.
    Ja a telefonos beetető szöveg 2,2M volt, azt gondoltam, hogy kamu, de 1,65M első ajánlatra azért nem gondoltam volna, majdnem lefordultam a székről és mennyien bedőlhetnek és ott hagyják, nem semmi :N

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák