Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Dare2Live #15742 üzenetére

    Persze hogy kényelmesebb, eleve magasabban ülsz, és a padlóhoz képest magasabb ülőlap miatt nem a fenekeden ülsz, hanem a combjaid is támasztanak, az elől három ülés nekünk az esetek nagy részében inkább 2 szélső ülés és a középső lehajtva, utánajártam, ha a jobbos két ülést kiveszem, akkor kb 90 centi széles, 180 centi hosszú, és 1m magas helyre lehet cuccolni, és emellé ha eszik 7 kg gázt, akkor még ugyanott vagyok vele mint a Puntonál, de ha rendben van mindene, 5.5-6Kg között eszik, itt Szegeden 224Ft/Kg, egy 4 tartályossal el lehet menni 600 km körül, és ebben az évben 3-4x volt hogy ennél többet mentem, akkor átkapcsolok benzinre és hazajövök.
    A CNG-re 2018-ig garantált a jövedékiadó mentesség, LPG-re meg nem garantált a jelenlegi ársáv sem, az index gázautós topicban meg már volt is felháborodás, hogy a média azt szajkózza, hogy itt az olcsó üzemanyag, meg reklám reklám hátán, előbb utóbb ez fent is szemet fog szúrni valakinek, és akkor holnap feltolják az árát.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák