Új hozzászólás Aktív témák

  • Simba86

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni.

    Kinéztem egy 2007-es évjáratú Peugeot 307 SW-t. 1,6-os HDI motorral, van benne 230k km.
    Olvastam sokat, beszéltem több emberrel, köztük persze autóvillamosságissal is és még mindig ellentmondásos a dolog... :F

    Előttem rakták rá a hibakeresőt és semmi hibát nem mutatott, fel van szerelve mindennel, eszméletlen kényelmes, full extrás, vezetni nagyon fasza volt, viszont nem tudom, mit tegyek :F

    Nagyon tetszik a kocsi minden szempontból, de nagyon félek, hogy mi lesz, ha vmi tönkremegy benne és 200+-ba kerülne a javítás akár az injektor akár a gázpedál elektronika meghibásodása esetén.
    napi 130 km-t mennék vele, és állítólag ilyen távnál már a diesel előnyösebb a benzines kocsikkal szemben és a 230 ezer egy dieseles motornál nem számít még soknak...

    Segítsetek kérlek! :R :(

    (sajnos a büdzsém korlátozott, nagyon max 1,1 M-ig mehetek el...)

    szerk: a kérdés az, hogy mekkora kockázata van egy ennyit hajtott dieseles kocsi megvételének? ill. mivel a 307-es-t 2008-ig gyártották, a korai évek problémáit elméletileg korrigálták és tartósabbak lettek később, ez igaz?

    szóval ha ezt a kocsit nem ajánljátok ti sem, akkor mit lenne érdemes választanom?

    [ Szerkesztve ]

    Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

Új hozzászólás Aktív témák