Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, első autóm kiválasztásához. Maximum 1 millió-t szánok rá papírmunkával + nagy szervizzel együtt. Általában napi 40-100 km megtételéhez, jövőre hosszabb útra ki külföldre. Az autó legyen tágas, mivel szép darab vagyok :DDD meg 2 méter magas.

    Ami tetszik, haveréknak volt egy Opel Vectra B kombi dízel, 2002 évjárat talán.
    Most voltam megnézni egy autót a környékben MAZDA PREMACY 2.0 DI TD (katt) elfogadhatónak tűnt, mentem egy kört vele, nagy bajt vettem észre rajta. Beszámították a kocsit egy másikba így került a kereskedésbe, vezérműszíj cserél aktuális az autón, meg elég furcsa szag volt benne, elméletileg cigizett a kocsiban az előző tulaj. Törve nem volt, festve az egyik ajtó meg hátul valami, gyorsan elhadarta az értékesítő ezeket. Kértem, hogy erről nem kaphatnék valami papírt, hogy pontosan mit és hogy, CSAK HA MEGVETTEM az után. Én meg néztem kérdően, hogy wtf.

    G Astrája van ismerősnek azt picinek találom magamnak, Ford Mondeo2 is akad, az tetszene.

    Mit tudnátok nekem ajánlani? Jó irányba indultam el?

Új hozzászólás Aktív témák