Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz htomi85 #144546 üzenetére

    Ok, szerintem se gaz, de sokmindent kell ennyi utan mar cserelni benne, es ha ezek meg nem tortentek meg (vagy csak reszben) arrol lenne jo egy atfogo kepet kapnom mennyit kell arra szamitanom, mert ahogy nezem hasznaltauton ilyen evjaratunak es felszereltsegunek 2,2milla vagy afolott lenne az ara (most epp csak fiatalabban van 2,5milliotol), igy ha ra kell kolteni meg 200-300ezret az is jo vetel ha 1,8millional olcsobban megkapom, de ha mar 400-500ezret is lehet ra kolteni akkor mar a plusz keretbol is kifutnek amennyivel meg tudom toldani a meglevot.

    (#144548) vzsry:
    Koszi, ilyenekre gondoltam.
    Ha csak egy - masfel evig tartom meg akkor azert talan nem nyirom ki :) Nameg ha pl. minden tankolaskor amikor elotte nem volt nagyobb mozgas varoson kivul felmegyek autopalyara Bp-Hatvan oda vissza alatt kitisztul a szuro, lendkereket meg ugy vedenem, hogy kikapcsolom az automata leallitast pl., es betennek egy elektromos melegitot a rendszerbe ami tavolrol is bekapcsolhato (neztem 50-60ezerbol megvan egy ilyen cucc, es gondolom hasznalhato is) , igy a hideginditasok is megelozhetok lennenek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák