Új hozzászólás Aktív témák

  • tomi5244

    őstag

    Üdv!

    18 éves B corsámat cserélném le, 1.4 16v 90LE, vegyesen benyakalja a 6,5- 7 litert.

    Több eshetőség is van, mivel mozgáskorlátozottként van lehetőségem pályázni új kocsira. (Abban az esetben a használt nem játszik mert elég nagy macera.)

    De ettől függetlenül saját erőből 1.3M lenne a keret egy használt példányra. Ötös Golfot néztünk ki, 1.6 benzin. Nem járok nagy távokat, 20-25km munkába országúton, plusz némi helyközi autózás.

    Nekem mindig is tetszett a vw minimalista letisztult formavilága, sok jót olvastam a futóművéről is. A jelenlegi corsámé már eléggé megfáradt. Jó lenne végre egy olyan autót használni amivel nem esem ki az ülésből, ha jól tudom a golfé már hátul is oldalanként független lengőkaros(?) Népítéleten vannak negatív élmények is, de Ti, hogy viszonyultok a vw benzin motorokhoz? A 116 lovas FSI-ről azt olvastam, 1, akár másfél literrel is kevesebbet fogyaszthat a sima 105 lóhoz képest.

    Egy nyugodt de azért nem túl nagypapás vezetési stílusban 7 liter alá lehet vinni a fogyasztást?

    T :R

Új hozzászólás Aktív témák