Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz nimfas #55057 üzenetére

    Nem volt kérés hogy drágább vagy éppen olcsóbb legyen .... :)
    Egy Intel felső kategóriás CPU-ra írtam egy AMD felső kategóriás CPU-t.
    Az hogy az Intel vagy éppen az AMD éri meg jobban , erősebb , miben és hogy az maradjon a CPU-s topic témája. Elég ha ott .....! :DDD
    "Több helyen olvastam, hogy a 9370 csak egy húzott 8320-as, ez mennyire igaz?" Nem hinném ... De az AMD FX topic-ban biztos több infót kapsz erről az összeesküvés-elméletről! :D

    (#55059) Pete55555
    Bocsi! Elba..tam! :DDD [link].
    Hát nem kicsit feljebb tetted azt a lécet az eredeti elképzelésedhez képest. :)

    (#55058) Korbel78
    "Elõször az asus sabertooth z87-et néztem ki" Nagyon jó kis lap! +1 neki!Szerintem meg nyugodtan vásárold meg , nem fogsz csalódni benne! Ok nem olcsó lap de kétségtelenül jó!
    Most esett le a kereted ... annyiba nem férne bele.
    Na akkor elölről! :DDD
    Egy 550-es táp elég lehet (a GTX 770 SLI eszik 500W körül) pl. XFX Pro 550W vagy az említett FSP Raider 550. Ha ragaszkodsz vagy jobbnak látod a nagyobb tápot mindkettőből van 650-es is (~max.23K).
    Hűtőből nekem az Alpenföhn bevált pl. a Himalaya vagy éppen a Brocken 2 megfelelhet (~max.16K).

    Így a keretben talán az Asus Z87-PLUS még belefér.
    A házról kérdeztél .... szeretnéd hogy halk legyen. Nekem a BitFenix Ghost nagyon bevált egy elég jól összerakott hangszigetelt ház. Akár vízhűtéssel is ... Sajnos nem éppen olcsó kb. 28K körül beszerezhető!

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák