Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz BomiBoogie #45584 üzenetére

    BomiBoogie - Tényleg, visszaolvasva egy szót sem ejtettem a Bizottságról, a következő pápaválasztás esélyeiről, turbófeltöltésről, sziklákról, kövekről, kavicsokról, az óriás medvedisznórozsomákembert meg még csak érintőlegesen sem említettem... Szégyellem magam... :B

    Gratulálok a szerkesztői kinevezésedhez!

    Bluyoo - Köszi szépen!

    "De legalább ezt is off-ba rakta! " - A szokás hatalma... :D

    "Szerintem a TUF szériás Saber. a legjobb választás a négyesből nem nagyon tudok ezen mit ragozni." - Egy kis segítség a ragozáshoz:

    Egyes szám 1. személy(ez az általad használt változat):Szerintem a TUF szériás Saber. a legjobb választás a négyesből
    Egyes szám 2. személy:Szerinted a TUF szériás Saber. a legjobb választás a négyesből
    Egyes szám 3. személy:Szerinte a TUF szériás Saber. a legjobb választás a négyesből
    Többes szám 1. személy:Szerintünk a TUF szériás Saber. a legjobb választás a négyesből
    Többes szám 2. személy:Szerintetek a TUF szériás Saber. a legjobb választás a négyesből
    Többes szám 3. személy:Szerintük a TUF szériás Saber. a legjobb választás a négyesből

    Ne is hálálkodj, ez magától értetődő, ott segítek, ahol tudok! :))

    [ Szerkesztve ]

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák