Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery15

    addikt

    Sziasztok srácok! Platform csere előtt állok és gondolkodom, processzorban illetve alaplapban is először itt teszem fel a kérdésemet. Mindenféleképpen új Z77-es chipsetet akarnék gondolva a jövőre, pic-e 3.0, usb 3.0 és még sok hasznos dolog... Processzor vagy i5 2500k vagy pedig i5 3570k lesz. Jól tudom, hogy a z77-es chipset elbír mind a kettővel. Szóval a versenyzők. :D Leginkább ASRock Z77 Extreme 4 és Gigabyte Z77X - D3H között vacillálok talán még Gigabyte Z77X - UD3H, de ő már elég drága... Amire használnám a lapot... jól jönnének az usb 3.0 portok, de az van mind a kettőn bőven, sata is kellene van 4-5.db illetve a legfontosabb tuning téren jól teljesítsen. Gond nélkül meglehessen rángatni benne 4-4,5GHz-re akár az i5 2500k akár egy i5 3570k-t. Azt nem tudom, hogy kell-e nekem az atx méret? :F Micro-atx-es lapok különböznek tuning téren vagy más teljesítmény csökkenésben? Ugyan ezek a lapok maradnának csak ASRock Z77 Extreme 4 - M vagy Gigabyte Z77MX - D3H. Ragaszkodnék ehhez a két márkához, régen nagyon gigabyte függő voltam, de mostanában csak jókat hallok az asrock lapokról, hogy már nem ugyan olyan az asrock, mint régen volt...

    Szerk.: Az lemaradt, hogy fontos lenne azért egy frankó crossfire-t vagy sli-t elbírjon a lapocska, de gondolom ez nem gond egyiknek sem. ;)

    [ Szerkesztve ]

    HyperX

Új hozzászólás Aktív témák