Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Archer #26094 üzenetére

    A debug nálam nem lényeg(a mostani lapomnál sem tudtam mit kezdeni vele),sőt a cf-miatt nem is látszik..A borda sem annyira lényeg lévén8bár az MSI-nél tapasztalatom szerint nem árt újra pasztázni),hogy a 870-esemen is egy kis komolytalan borda van és 1.52v-folyamatos terhelésnél sem olvadt el,teszi szépen a dolgát.Ráadásul igen jól szellőző kuckót ütöttem össze.Viszont a DrMost nem is figyeltem :U Basszus...pedig azt hittem 36-ért meg van a lapom.Akkor viszont lehet még is Asrock 990fx lesz a vége,de ezt inkább a Bullos tesztek után fogom megálmodni.

    Bizony igaz. :K A prémium kategórián belül a GD80-as nagyon kedvező az árazása...csak én nem vagyok prémium pénztárcás.Álmaimban már látom is egy GD65-ös lapot DrMost-al felvértezve,mondjuk 40 ropis áron(és közben bilibe lóg a kezem)

    Tibi87:Bizony jó csak hát ez biza prémium kategória :K .Nekem is nagyon tetszik,de mintha a fogamat húznák,úgy érezném magam a pénztárnál :D .Ki tudja...csak már jönnének a Bullok ki,mert az X4-es tesztek szépek és jók,de én egy 8 magvassal használnám.Amíg nem jön ki egy árva AM3+-os proci,sajnos mi is csak a sötétbe tapogatózunk...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák