Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    A felelősségem írtam is, hogy nem kérdés, ezt el is ismertem a helyszínen. Így 19 lényegesebb baleset nélküli időszak után ez sajnos megtörténik. A felmért viszonyat rosszul ítéltem meg viszont, mivel a szabálysértést elkövető gépjárművet nem láttam, a szemből jövő forgalmat igen, de mindezek ellenére rutinból vezettem (erre reflektáltam is, hogy az ilyen beidegződések nem jókl), mivel láttam, hogy megkezdte a lekanyarodást az akadályozó gépjármű miatt, de azt későn ismertem fel, hogy emiatt a lekanyarodást a gépjármű megszakította. Ha nem is közvetlenül, de közvetetten előokozója volt az i3 a balesetnek, más kérdés, hogy ezt a kresz nem igazán tudja értelmezni, vagy csak a rendőrök nem akarták a helyszínen a plusz terhet. Nem tudom. Ettől függetlenül a két esemény, a szabálysértése az i3-nak és az, hogy belementem hátulról két különálló esemény. Azért nem is foglalkoztam az elidéző okokkal, mert őt érintené, de attól az én helyzetem nem módosul. Belementem, baleset lett, céges kocsi, casco van rajta, ez van sajnos. A rendőrök enyhén kezelték a szempontomból (talán ezt is mérlegelve), elfogadtam.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés