Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MrChris #34889 üzenetére

    sok helyen írják, hogy iso100-on kevesebb a dinamika, bár nem tom, pl2 még tudja-e a 100-at, vagy már kigyomlálták belőle. g3, g5 szenzora mennyivel jobb, pl magasiso-ban? tesztképek alapján így saccra azt mondanám, olyasmi 1600-on, mint 12mp szenzor 800-on...kb eltaláltam? illetve keresőről valami tapasztalatok? valaki nem tudna mutatni g5+m.zuiko 45mm képet? nagyon bénán néz ki a párosítás? :DDD ebay-en asszem 50 font az árkülömbség g3-g5 között, mivel tud többet ez utóbbi, a markolaton kívül? annyira jó ár-érték arányúnak tűnnek ezek a gépek, hogy komolyan kész lennék feláldozni a dizájnbeli elvárásaimot :DDD
    amúgy én imádom az e-p1 színeit, a legtöbb az obin múlik sztem, mégis, mintha minden üveggel amolyan jellegzetesen oly-s, rawból is, többen megjegyezték már...amikor canikonsony-s haverokkal lekattogtatunk fesztiválokat, rendezvényeket, az én képeimről ordít, mennyire más feldolgozatlanul is, ami sztem nem gond, a többségnek tetszik, köztük nekem is

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák