Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Mercutio_ #28472 üzenetére

    Nem feledkeztem meg rola, csak kb koze nincs az egeszhez, vagy szamitasba se erdemes venni :)

    Mennyi ma egy alberlet atlagosan? 120-150e forint? Vagyis kb max 300e a kaucio.
    Mire eleg manapsag a 300rugo, ha komolyabb karokat kell helyrehozni a lakasban? Kb a benzinpenzre eleg a praktikerig, meg talan a mesterember egyszeri kiszallasi dija kijon belole... :) de ha a tulaj bekockaztatja, hogy ismeretlen embereket a tulajdonahoz enged papir nelkul ugy hogy barmi tortenhet a tualjdonaval, neki max 300rugo van a zsebben helyrehozni azt, hat istenem, az a tulaj blodsege, de a termeszetes szelekcionak is teret kell hagyni.... Papir nelkul ugye biztosito se fizet ha bsrmi van, bemondasos alapra meg polgari pert sem lehet inditani

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Mercutio_ #28472 üzenetére

    annal sokkal nagyobb kart is lehet tenni, szoval jobb mindent legalisan csinalni.
    nekem pl ott van "elbaxva" h boven aron alul van kiadva ismerosnek (13 kerben 70ert 35nm masfelszobas egyedi meros nagyon alacsony rezsiju panel ~20k/ho), mert nincs aki intezze pesten helyettem. szulok pl 150km-re laknak. igy mivel ennyire felment az ara jobban járnék ha eladnam mert talalnek vagy kozelebb masikat akar jobb aron akar masba fektetve is konnyen hozhatna ennyit.

    eddig kenyelmes volt es meg aprilisig van szerzodes. az oke h rendes megbizhato berloim vannak, fizetnek idoben mar lassan 5 eve de muszáj lesz emelni, vagy eladni. az ilyen igatlaniroda majd intez helyettem mindent dologban kevesbe hiszek mintha szemelyesen van csekkolva az ember aki bekoltozik

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák