Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz attiati #3593 üzenetére

    szoval ha elmúlik a tavaszi lustaság akkor jön a világvége.... :C És én még a TArol hittem, hogy kuruzslás.... :)

    btw TA oldalrol :DDD DJ és SP500 is nagyon fontos szint közelébe/fölé került ez mindenképp pozitív + russel: kispapírok is mennek ez is +ív.
    $ erösödésével pedig nem lepne meg ha pukkanna egy legalább kissebbet az alapanyaglufi, ott pedig rengeteg pénz van ha annak csak egy kis része is megindul visszafelé elmehet ez 14Kig is. :)

    Külön érdekes lesz nekem jövő héten OTP, USA/EU bankok szépen mentek, OTI a semmi baj ellenére is úgy össze van verve mint pár leírós USAbank: Ha most se fog tudni emelkedni az úgyérzem sokat jelent: k*ra +ív hangulatban se kell senkinek.
    Egyébként szerintem szét is van shortolva nem lepődnék meg egy nagy ugráson.... Ha minden összejön első körben 8200ig elmehet. :) Azmár tisztes +pénz lenne. :)

    Más: Én nagy lehetőséget látok hosszú távon MOLban. Ki szerint miért? :) A felvásárlástól most tekintsünk el, nem az a lényeg. :)

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák