Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz bernel #29782 üzenetére

    En annakidejen meg tanultam, nem voltam kereso, sem megtakarito.... Illetve annyiban megtakarito, hogy az osztondijamat akkor mar tudatosan osztottam be.... De szerinted ha egy 4 fos csaladban ha 3 felnott kereso fizetese egyik naprol a masikra kiesik 1-1.5 evre, akkor mire megy el a megtak? :) napi megelhetesre, kiflire, vajra, buszjegyre kb...

    Es itt nem pesti szinvonalat kell elkepzelni, hanem videk, es nem is tuleloszakmat (orvos, mernok, stb) hanem teljesen atlag, potolhatoakat....videk mas vilag, lakossag 90%nak nem volt megtakaritasa, ellenben haldoklo varosban olyan lakasa ami fel ev alatt - 70%on zuhant be igy hitelbol kiszallni sem tudott rendesen, igen.... Vagy vesztett 5-10 evet a hitel torlesztesen mert katasztrofalis feltetelekkel tudta torleszteni

    Lehet pesten hamar helyrerazodtak az emberek, ebben a regioban 10 ev elteltevel sincs semmi fellendules
    A valsagnak idehaza inkabb ez volt az igazi arca, nem pedig az ingatlan es forex piacon bevasarlokocsit tologato mosolygo emberek

Új hozzászólás Aktív témák