Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz yvsmad #51152 üzenetére

    Én nem magyarázkodok, hanem pusztán a tényeket sorolom. Te nem csak felhoztad a teszteket (ráadásul egy komolyan nem vehető tesztoldalról), hanem azt mondtad, hogy simán pariban vannak:

    "Érdemes beállítani egy Pana FZ200 bridge kontra Canon SX710 kompakt superzoom összehasonlítást, elég tanulságos."

    "Javaslom még bármelyik felkapott bridge összehasonlítását egy Sony HX60V vagy Canon SX710 travel zoom géppel. Egyedül a dupla árú Pana FZ1000 egyértelműen jobb, viszont a többivel simán partiban vannak."

    Aztán jöttél a "ha meg tudod tartani", meg "fé-t kompenzálni" dolgokkal, meg a kis mérettel. De ettől még a tények tények maradnak. Ne mondd azt, hogy magyarázkodok, légyszíves.

    "de ezek a kis vackok eléggé partiban vannak a komolyabb bridge-ekkel is, nem beszélve egy rakás gyengébb bridge-ről, akár milyen fé is van rájuk írva"
    Na, ezek után meg már tényleg nem tudlak komolyan venni fényképezés témában. Itt be is fejezhetjük.

    Tin_Shield: "Ezt a dkamera oldalt én annyira nem erőltetném." - Én is ezt mondom. Elég volt pár tesztet megnézni. Egyszerűen nem lehet mérvadóként kezelni, ha különböző beállításokon, össze-vissza lődözik a képeket. Ennek így mi értelme? Semmi.

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák