Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Drughi #43972 üzenetére

    "meg szeretném venni életem első komolyabb fényképezőgépét"
    szerintem a Fuji S4500 semmivel sem komolyabb, mint az említett két kompakt
    "Nyílván az említett 2 kompkathoz képest óriási lenne a fejlődés, de egy átlagos bridge-hez képes?"
    egy átlagos bridge is kompakt, szóval bridge-hez képest is óriási lenne a fejlődés, ha képminőségre gondoltál
    "Átolvasva a topicot ill. megnézve a boltok kínálatát igazából 2 gép maradt bent a MILC kategóriából: Olympus E-PL3 / Samsung NX1100?"
    szerintem e-pl3 a kiforrottab, nagyobb obipark, és a jobb építési minőség miatt.
    "milc gépeknél sehol sem látok zoom értékeket. Nyilván ez függ az objektívtől, de a gyárilag hozzá adott objektíveknél egyáltalán lehet zoomolni? Vagy ez hogy működik?"
    a kitobival is lehet zoomolni, csak "nem lát" olyan messzire, mint egy szuperzumm kompakt, ahhoz külön teleobi vagy telezoom kell. amúgy aki a lehető legjobb képminőségre törekszik, az legtöbb esetben fix-eket használ, ahol ugy-e csak lábzumm van :))
    amúgy ha komolyan gondolod a milc-eket, akkor sztem itt érdeklődj tovább
    ha kimondottan az e-pl3 érdekel itt
    ha számodra nagyon fontos a zumm, akár a képminőség rovására is, és úgy gondolod a későbbiekben nem bővítenéd az obiparkod, akkor jó választás lehet a fuji...

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák