Új hozzászólás Aktív témák

  • Indulamandul

    csendes tag

    válasz Rena12 #961 üzenetére

    Én nem tudok bíztatót írni :D Számítottam rá hogy fájni fog de h ennyire arra sajnos nem.
    Altatás nálam úgy történt, hogy műtét előtt kb fél órával kaptam vmi gyógyszert amit meg kellett innom, fogalmam sincs mi lehetett. Majd jöttek értem kocsival, le kellett vennem a pulcsim és pólóm, de vékonypántos top maradhatott (oda tesznek tappancsokat) felfeküdtem és betoltak.
    Mikor bennt voltam átmásztam a műtős ágyra, leszíjaztak (ne kérdezd miért, jól viselkedtem :D ) betették azt a kanült vagy mit majd bejött az altatóorvos, és az arcomhoz közel tettek 1 maszkot amiből lélegezni kellett (azt mondták oxigén). Vettem pár levegőt és onnantól kezdve nem emlékszem, csak arra h felkeltem és belémhasított az iszonyatos fájdalom és elkezdtem sírni :B Beszélni nem tudtam bár próbáltam... Egyből kértünk fájdalomcsillapítót, majd egy darabig nem lehetett lenyelni a nyálat hanem ilyen papiros tálba kellett folyatni. Ezután inni kellett, az egy álom volt és a mai napig az a nyelés, de muszáj h ne száradjon ki a seb, mert az borzalmas, majd te is érezni fogod éjjelente ha elfelejtesz felkelni inni :R
    Én 1 éjszakát töltöttem bennt, annak ellenére hogy én hánytam is, igaz csak a megivott vizet és a lenyelt alvadt vért.
    Kedden műtöttek ma vasárnap van azaz a 6. nap (vagy 5.?) Kedd borzalmas volt, szerda tűrhetőbb meg is örültem h háháá javulok. Csüt megint visszesés és péntek szombat az maga volt a halál nekem :D A fájdcsdillapítók sajnos csak max 2 órát hatottak, de ugye ilyen sűrűn nem lehet bevenni, így próbáltam mindenféle módon variálni h akkor 2 óránként veszek be féladagot, de sajnos semmi sem segített ezen a 2 napon.
    Készülj fül-fog-fej-szájpadlás és persze mandula fájásra :(
    Gyógyszerből nekem van itthon többféle : Algopyrin injekció - ez gyakorlatilag semmit sem ér (nekem italba kell öntenem)
    Spedifen por: Ez ibuprofenes vmi ezt használom 2 kataflámos gyógyszer között, elég jó viszont borzalmas az íze
    Fortedol és Flector por: Mindkettő diklofenákos és ezek a legjobbak, érdekes módon ma jobban hatott a Fortedol mint a Flector, de ki kell kísérletezni hogy mi az ami beválik

    De ha végigolvasod a topicot nem mindenkinek ilyen tragikus :) Én viszont nagyon megszenvedek vele :(((

Új hozzászólás Aktív témák