Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Indulamandul #964 üzenetére

    Életkortól szerintem nagyon függ a dolog, saját tapasztalat, minél "öregebb" az ember, annál nehezebb. 21 évesen estem át rajta, és két-három napig nem tudtam beszélni sem utána, folyamatos cataflam szedéssel éltem túl a következő heteket, muszáj volt "érdes" dolgokat enni, hogy lejöjjön a heg, rossz volt, de akkor is megérte. Bár én altatás nélkül, így jobb volt, mert láttam, akit mellettem altattak, amíg felébredt, borzasztóan szörcsögött meg minden, szerintem lefolyt a vér a torkába közben... Én meg mivel ébren voltam, sőt anyum is ott volt velem :B (rengeteget számít, szülői supportot nagyon tudom ajánlani ilyenkor, akármilyen felnőtt is az ember :) ), így eleve tudtam kifele folyatni, és a fájdalom is lassan jött vissza. Ja a 8 éves kislány, akit szintén akkor műtöttek, másnap már vidáman ugrált az ágyban és kolbászos zsemlét evett. :Y Mi meg hárman huszonévesek csak nyögtünk... :D

    De lényeg, hogy a folytonos megfázás helyett azóta évi 1-2 alkalom a max, ezért nagyon megérte. :K Szóval fel a fejjel, és lényeg a végeredmény, megszabadulni azoktól a gonosz manduláktól.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák