Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70339072

    törölt tag

    válasz djszido #3831 üzenetére

    Elolvastam az egész fórumot miután megszólaltam. Rengeteg helyen ahol alaplapival használta valaki rögtön az volt a megszólalás hangkártyát kell venni mert az alaplapi szar. Megszólaltam mert meg kellett szólalni, az alaplapi nem szar. Se a 40ks kategórián pláne nem a 100kn holott a csipszet azoknál nagyrészt ugyan az, Ha esetleg szar az alaplapi az akkor az a belépőszintűeknél ami 20K s kategória, ott meg nem áll össze a kép valaki 100k ból összeizzad egy gépet monitorral és z906-ot vesz hozzá? nem stimmel. Az én idősebb tapasztalatom azt mondja aki ilyen fajta spórolást végez nem fog zászlóshajó hangfalat vásárolni. És csak hogy tudd sok 5.1 es élményen vagyok túl és dts-en is. manapság a DTS-x és a Dolby atmos vivja a csatáit kinek a hanganyaga kerüljön a blue ray-re ezeket is figyelem. Az erre való beruházás még nekem is sok. de ami ezen a belépőszintű fos gugyerák hozzá nem értő logitech mérnökök által legyártott szarból kijön ami véletlenűl zászlóshajó hiszen nemért hozzá a logitech mert nem audió márka nekem bőven megfelel. és szerintem sokan másoknak is. hangkártya beruházás nélkül is. Akik meg belépőszintű gépekkel vettek maguknak z906-ot sajnos további beruházásra lesz szükség és ha a dolby digitál világa felé is kacsingatnak mélyen a zsebükbe kell nyúlni, mert a belépőszintű 20k-s hangari ehhez nem lesz elég. Mit nem lehet ezen megérteni? Ez is egy elhangzott vélemény. még ha igazam is van. Másképpen szólva: És ha igen? miért nem? :DDD

Új hozzászólás Aktív témák