Új hozzászólás Aktív témák

  • AkosKJ

    tag

    Sziasztok.

    Megjött a LG 49SM8200 . Megnéztem mi a szitu elé nagyon Sok tesztet nem tudtam nézni mert jelenleg halott a UPC meg a net is.
    Tv külső e olyan mint a képeken Magic Remote távirányító szuper hozzá.
    Operációs rendszer jól reagál teszi a dolgát.
    Netről néztem a Peru 8K HDR felvételt, nagyon szépen adta vissza a dolgokat.
    Külső hdd simán olvasta a dolgokat Johne Wick 3 4K HDR és a Bosszúállók Végjátékot 4K HDR 2160p néztem rajta.
    Teljesen korrekt volt minimálisan ha direkt azt nézed a sötét részeknél ha jön be egy fényes dolog sajnos megfigyelhető a sávos háttér világítás is. Ezt a menüben vagy full fekete háttérben is meg lehet figyelni sajnos de ez ugye a technika hátránya.
    Valaki írta hogy ezt lehet csökkenteni valamelyik beállítás kikapcsolásával.
    True Mosön hát nem jött be kicsit mosta el a képet, én ezt kilőttem.
    Szerintem tv műsornál vagy nem full sötét szobában nem hiszem hogy zavaró de ha igen akkor Oledet kell venni.
    A hang szerintem rendben van én nekem van egy C8 oledem is az azért szebb hangot ad ki de 8200 ban sem csalódtam tiszta hang van azért basszus is benne, nem házimozi szint, de akinek az a fontos az valamit úgyis rátesz.
    Szerintem jó vétel volt 178 ezerért vettem a MM ból. Nem sok különbséget láttam a 8600 hoz képest de sajnos ott a sávos megvilágítást nem tudtam megnézni a fényviszonyok miatt lehet annak jobb viszont 60 ezerrel drágább.
    IPS panel betekintés színek kép oldalról is jó.
    Esetleg valakit érdekelne még valami nyugodtan írjon próbálok válaszolni.
    Köszönöm. :R

Új hozzászólás Aktív témák