Új hozzászólás Aktív témák

  • LionX

    tag

    válasz MrBazsi #68754 üzenetére

    Úgy látom hogy kivették a hozzászólásodat amire válaszolok...

    Engem az idegesít vele kapcsolatban, hogy folyamatosan csak jó dolgokat mond a tvkről bárkinek aki kérdezi, akkor is ha nem igaz!

    Ez nem olyan nagy bűn. Minden készüléknek megvan a maga vásárlórétege, akik többnyire elégedettek velük. Nagyon szűk azon felhasználók csoportja, akik ún. vájtszemmel és füllel vallatják a tévéjüket és ebből vonnak le következtetéseket, osztják meg tapaszatalataikat.
    Amikor valaki vesz egy Tv-t, akkor az újdonság varázsa miatt szinte mindent kipróbál rajta. Egyfolytában lépked, matat a menükben, megtanulja a funkciókat, elvégzi a szükséges beállításokat, de 2-3 hét után már elmúlik a láz és az új szerzemény már nem lesz más, "csak" egy megjelenítő eszköz. :) Az ember nem lépked már be feleslegesen a menükbe, a csatornák is el vannak rendezve, a csatlakoztatott eszközök teszik a dolgukat, stb. És ez igaz akár egy 1 millás OLED-re is. ;]
    Én pl. a Samu JS8000-esét 12 nap után pánikszerűen csomagoltam és küldtem vissza a webshponak és rendeltem helyette egy LG UF950-est, pedig van aki a tíz ujját megnyalná ha egy JS8000-ese lenne. :C
    Szerintem is minden Tv jó, csak a saját helyén kell kezelni. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák