Új hozzászólás Aktív témák

  • Knife.McL

    tag

    válasz Szaszabond #3157 üzenetére

    Win8-ról nem akarok nagyon off lenni, de végulis y580-on érdekel a felhasználói élmény ugye? :D
    Szóval igen, a csempés résznek vannak hiányosságai. Ez idővel változni fog, ahogy jönnek a programok. Igazából látszik, hogy tabletre való, de jól használható érintőkijelző nélkül is. A lenovo touchpadja kifejezetten jól működik vele. Gesztusokkal lehet vezérelni sok mindent, mintha érintőkijelző lenne. Ha bal szélen húzod le az ujjad alkalmazáslista, ha jobb oldalt akkor a főmenü jön be, nem kell az egeret sarokba viszegetni.
    SSD-vel 9mp alatt bent vagyok 2mp alatt elindult a chrome és már böngészhetek, gyorsan megnézhetem a leveleimet, kikapcs. Munkahelyen meg az asztalt használom úgyis. Elején nagyon furcsa, hogy nincs start menü, de megszokható.
    (aki ssdre váltana hozzátenném, hogy a 4 éves hp 6710b-men 14mp a bootidő 5400rpm-es hdd-vel, nagyon jól megcsinálták)
    Y580 sok mindent felismert, de közel sem mindent. ezeket a drivereket tettem fel.
    (A HP-n mindent felismert egyébként.)

    Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

Új hozzászólás Aktív témák