Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Sickboy25 #2332 üzenetére

    Minimum 64 GB (ha van rá keret bőven) akkor mehet a 128 GB -os is mSata III (XPG SX300) 6Gb/s <<-- 64 GB -os is ez a fajta (legyen), amit választanék és A-DATA (remek termék) 3év garancia , nem melegszik túlságosan , és nagyon gyors.... (drágább az mSata SSD mint a sima SSD - ami a HDD-d helyére raknál)

    Nekem 64 GB -os van csak az OP rendszer (Win7 64bit Professional HUN , és szoftwerek / programok vannak rá telepítve (így van még rajt 19-20 GB helyem) a Gamek / letöltések (torrent / egyéb a másik "gyári" HDD -re mennek.... (minden ami netről / DvD -ről lementésre kerül, az mSata SSD -n javallot 10%+ free space (vagy 10(+) , 20%)

    Sokan nem is gondolnák, (akik Y580 -at vesznek) , hogy az mSata SSD de jó is (sokan nem is ismerik, mert nem annyira elterjedt mint a sima SSD - így jóval drágább is az mSata...).... így inkább sima Sata 3 SSD -t vesznek a HDD helyére , a HDD -t meg beépítik ODD helyére.. (felesleges) , mivel az Y580 -ba (alap spec.) van mSata "Port" (lehet élni a lehetőséggel, hogy külön beruházol 1-be és marad minden a helyén - HDD , ODD)

    kb. ennyi (ez a lényeges) - én nem bántam meg a "beruházást" mSata SSD -be (6Gb/s)

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák