Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz beg #70478 üzenetére

    Apropó, olvasom van kezelési költség is. Ez postánál mennyi? Mert én ezt nem kalkuláltam bele a rendeléskor. :/ Fene enné meg őket hogy nem elég nekik a vámköltség, még ilyen díjat is szednek. :(
    Másik hogy én letöltöttem ezt a dokumentumot, de van benne egy rész hogy "Feladó neve" de megmondom őszintén nekem shop küldte, nem tudom a feladó nevét. Egyáltalán ezt ki kell tölteni?
    Másik ami alatta van az "áru egyedi értéke" mellette "áru összértéke" rész. Na most nekem ide azt az összeget kell mindkét helyre beírnom amennyiért rendeltem, tehát összesen postaköltséggel együtt? Mert alatta látok olyat hogy "Szállítási költség". De az a bajom hogy ez is több mindenből adódott össze, ugye volt pár Ft biztosítási díj amit a tracking számért fizettem, meg volt még egy sérülés elleni védelemért fizetett pár száz forint hogy ha útközben megsérül azonnal küldik vissza a pénzt, és így jött ki a teljes vételár. Szóval nem egyértelmű ez nekem és az összefoglalóban sem látok erre utalást.
    Az meg hogy az áru teljes "magyar" megnevezése elég furcsa megfogalmazás, mivel telefon így nincs magyar neve.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák