Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    "Az F1-gyel foglalkozó sportmédia mindazonáltal aggódva figyeli a változásokat. Andrew Benson, a BBC elismert szakírója szerint a sportág irányítói elsősorban a Forma–1 alkalmi nézőire fókuszáltak újításukkal. „Talán nem is meglepő, hogy a dupla pontok ötlete Bernie Eccestlone-tól származik. Az F1 nagyura közel áll Sebastian Vettelhez, de ahhoz kellően okos, hogy tudja, egy a német és a Red Bull által uralt korszakban kézenfekvő megoldással kell hosszabb ideig fenntartani az érdeklődést."

    [link]

    vs.

    "„Képzeljük el, hogy a Bundesliga utolsó játéknapján kétszer annyi pontot kapnának a győztes csapatok!” - hozta fel a labdarúgás példáját a Sport Bildnek nyilatkozó világelső. „Ez az egész meglehetősen abszurd, és úgy gondolom, hogy elsősorban azokat bünteti, akik egész évben keményen dolgoztak a sikerért. Én sokkal jobban szeretem a Forma-1 régi hagyományait, és nem értem, hogy mi szükségünk van erre az új szabályra. Ez az egész a szurkolók, a szakértők és a versenyzők számára is rossz. Senki sem gondolhatta komolyan, hogy egy ilyen őrült szabállyal majd több pontot lehet szerezni” - fakadt ki a német pilóta."

    [link]

    Véget ért egy románc...

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák