Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    őstag

    válasz Mr Dini #45108 üzenetére

    Kint az 1.00.043. Ma a trailereket csináltam meg, mert zavart, hogy nem működnek. Sajnos a YouTube API kulcsok, amiket beleégettek az addonba, mind rate limitesek, mert gondolom sokan használják. Mivel az API kulcshoz kéne Google account, amit elég nehéz anonym módon csinálni, így ezt az utat elengedtem és beleégettem az egyik nagy chat visszafejtett YT API kulcsát, illetve elérési adatait, ezzel szépen megy a keresés.

    A régi YT weboldal scraping sem ment, ezt meg lecseréltem az iphoneos YT API-ra.

    Illetve megcsináltam a maradék nem betöltődő menüpontokat a filmek kategóriában és javítottam a jelenleg a mozikban menüt.

    A keresés bug pedig Kodi bug. Sajnos nem találtam rá megoldást, csak workaroundot, ami implementálva lett és működik a kereső. Sajnos a Loading szöveg ott van és a visszamenetel az előző oldalra emiatt eléggé macerás, de ez van. Maga a kereső szépen megy. Ha valaki talál jobb megoldást, jó lenne megoldani szebben.

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák