Új hozzászólás Aktív témák

  • brazos

    senior tag

    válasz bestpixel #20738 üzenetére

    ... A kérdéses menüpont adott sorába ugyanis emlékeztem szerint egy linket kell beírni, Nem tudom, hogyan lehet oda feltölteni egy fájlt... ....

    Ahogy már fentebb megírtam, a kérdése menüpontban két lehetőséged van: (van választási lehetőséged, lásd fentebb a belinkelt képen!)
    1. vagy egy netes webcímet -URL-t- írsz be,
    2. vagy egy fájlt adsz meg, linkelsz be betöltésre (m3u, xml)

    Nálam a fórumban linkelt weboldal cím megadása nem jött be.
    https://pastebin.com/raw/frnavVgX
    A webcímet beírva, mint url, és hozzáadva a forráshoz nálam egy hibaüzenettel elszállt.
    De, ha ezt a weboldalt, mint xml fájlt adom be -Fájlként, nem URL-ként- a kérdéses menüpontba, akkor már sikeres a manőver, és úgy működik minden, ahogy az előbb leírtam.
    A menüpontba való fájlként beadás azt jelenti, hogy a gépeden lévő xml fájl fizikai helyét, annak útvonalát adod meg ott, és nem egy web-url címet adsz meg.
    Ha letöltöd a zip csomagot azt bontsd ki a pendrive-ra, és azt dugd be az androidos ketyerébe.
    Majd a kérdéses menüpontban tallózd be a bedugott pendrájvot a rajta levő kibontott xml file-vel.
    És add hozzá a forráshoz.
    Így elvileg jónak kellene lennie, és látnod kellene azt a LiveStreamsPro-ban.
    Ha így működik, akkor a pendrive-ról másold be az xml fájlt a ketyere tárolójába, és ezután már onnan add meg, linkeld be, tallózd be az xml fájl útvonalát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák