Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Na megjött a trialboj által ajánlt Sunding SD-563A km óra is kínából. Doboza nincs, egy zacsiban érkezett, de sebaj, szerencsére használati van és nem csájná, hanem angol. Azért a szoftvere kissé komplikált, az Inbikeot meg a Cateye-t egyszerűbb kezelni, remélem a haverom megszokja, akinek rendeltem. A kijelző szép nagy, az anyagminősége amolyan fillérb*szó kínai tejfölöspohár feeling, a konzolját nem tudtam szétszedni és megfordítani, hogy a stucnira rakjam, így muszáj volt a kormányra applikálni... a kábel jó hosszú, a szenzor alá viszont kellett még egy gumilapocskát rakjak, hogy legyen közelebb a mágneshez, mert csak pár mm távolságból érzékel. Összességben szerintem jó vétel és ha nem az embert nem zavarja az anyagminősége, akkor nincs komolyabb gond vele így első blikkre, csak a menüt szokni kell. Viszont picivel többért már ott van az Inbike, ami nekem azért szimpibb cucc... jobb az anyagminősége, egyszerűbb kezelni, a szenzor érzékenyebb, a konzolt meg meg lehet egyszerűen fordítani, hogy a stucnira is felmenjen. A kijelző ugyan kisebb és "csak" 3 soros, de engem nem zavar, minden számomra fontos infó elfér rajta.
    Érkezett még pár apróság, pót lámpa hátra szükség esetére, ha lemerülne a "rendes" lámpám akkuja, reflektáló matricák, ezeket szétvágtam csíkokra és elöl-hátul ragasztottam pár helyre belőle, fehér montim van, így nappal a fehér matrica nem is látszik :D ... meg egy hotlink. Ja és foltok, de ez azt sem tudom már a sok vacak között, hogy ma jött-e :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák