Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz smkb #96896 üzenetére

    No igen, én automat a legolcsóbbat néztem, a véremben van a fillérb****s :DDD . Nem tudom mi legyen amúgy, de jövőig remélem sikerül eldönteni... plus size monti mindenre és a jelenlegit eladnám, vagy marad a régi montim is és mellé egy fat... fogalmam sincs, hogy a plus size mennyire használható télen. Amúgy vonzóbbnak tűnik, mint két montit használni, mert praktikusabb és ezek jobban is néznek ki a jelenlegi montimnál, meg a kiszemelt fat-nál is. Amúgy a téli használhatóságon kívül még félek két dologtól, az egyik a méret, mert ha netről rendelek, ugy-e nem tudom kipróbálni és mint korábban is kiderült azonos méreten belül is elég durva eltérések lehetnek, ráadásul pl. a Marin-ból sincs 16-os, vagy 16,5-ös, ami elvileg jó lenne nekem a netes kalkulátorok szerint, csak 15-ös meg 17-es... a másik meg az 1x11-es hajtás, mivel sosem próbáltam fogalmam sincs, hogy fel lehetne-e mászni vele ugyanott, ahol a jelenlegi 3x9-es 22-34T-vel kimászok.

    HEAHEA: Erdélyi vagyok :B . Mondjuk ez a Mali nálunk is kapható, de a Drag Tundra is és az komolyabbnak tűnik valamivel.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák