Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz trialboj #67984 üzenetére

    Azzal semmi baj,szép tiszta a lánc.Ami a hangját illeti,szerintem az is relatív.Van akit zavar,van aki azt a finom,olajozott kerregést meg sem hallja. El kell dönteni mit is akarsz valóban,hosszú életű hajtást vagy inkább síri csendet,mert a kettő nem mindig ugyanaz.Meggyőződésem,hogy a vastagabb olajok csendessé teszik a láncot,de mivel több homokot ejtenek fogságba csendbe eszik meg a hajtást.

    (#67986) kacsyx...igen az lehet,egy láncra egyszer feltenni,aztán annyi.Nyitogatni meg ahányszor tetszik.

    (#67982) 6030D ...aki már kiadott érte egy rakat pénzt természetes,hogy nélkülözhetetlennek kiálltja ki.Ha nem lennének annyira drágák én is vennék egyet,de immár 30 éve elvagyok nélküle és nem hullott szét sem a bringa alattam és menetet sem szakítottam meg mostanában...utoljára talán 1980 körül az ékes hajtókarom ékjén.De akkor még azt sem tudtam mi a nyomaték...

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák