Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Normális dolog hogy így néz ki a lánc egy 40kmes tekerés után? MTB, 50-50 aszfalt és terep (erdő)

    A pontosan előtte lett letisztítva és kenve. Láncfűrész olajat használok, mert ez van, viszont a leírásban csupa olyan dolgot ír ami pont előny (nehezen jön le, gyorsan megragad, nem szívja magába a szennyeződést...)

    A kinézet még nem is zavarna annyira, de sajnos a por ki is szárítja, szóval már nagyjából hazafele jövvet is csörög kicsit.

    A haverom vett valamit 1500ftért ami kimondottan láncolaj, és az övé is így néz ki, azt mondjuk nem tudom hogy kiszárad-e, mert neki alapból eléggé zajos a hajtás.

    A kérdés az lenne, hogy van értelme kimondott láncolajra költeni, 2-3kig max, vagy ugyan ez lesz az eredmény? Kissé sokallom az árát, mert ennyiért kb 50ml-t adnak, ami ilyen felhasználás mellett hamar elfogy, és akkor még nem beszéltünk a lánctisztító folyadékról, ami ugyan ennyibe kerül, de még gyorsabban fogy... Én meg csak tekerni indultam lelkes amatőr szinten.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák