Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz xy.zsolt #191791 üzenetére

    A kép alapján nem sok. :N Az a többlet bizony mind izom. Ne akarjon fogyni a kolléga, az izomból épült extra súly nem hátráltatni fog, vo2max-hoz a teljes izomtömeg számít, nem csak a releváns izmok. Nézzétek meg az ironman triatlon élmezőnyét, hogy néznek ki, egyik sem az a nyeszlett, csont-bőr futó-kerékpáros alkat, aztán mégis 8 órán belül letolják a 4k úszást, 180k bicajt, meg a 42k futást, olyan időkkel, ami egy kerékpárosnak, vagy futónak is becsületére válna. Gondolom az úszással is ez a helyzet, de ahhoz nem értek, meg ugye természetes vízben nem sok versenyt rendeznek.

    Amúgy meg az ideális súlyom nekem is valahol ott lenne, amennyi most vagyok (175/75), csak egy olyan 5 kg-ot át kéne építeni izommá, ami 40 fölött hülye egy játék. Nem is teszek be pucér felsőtestes képet magamról. :B Mindig csak az vigasztal, hogy voltam én 85 kg is, úgy 5-6 éve, és akkor csak az a minimális izom volt rajtam, hogy arrébb tudjam vonszolni a zsíros valagam, és gondot okozott 2 emelet lépcsőzés is...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák