Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz anorche1 #16856 üzenetére

    90 rpm pedálon a szokásos pörgetés. Versenyen ez akár másfélszeres is lehet.
    Jómagam annyira ráéreztem (meg annyira kicsi a combom és gyengék az ízületeim :P ), hogy 110 alatt csak akkor tekerek, ha elfáradtam.

    (#16858) lsebestyen
    Ilyenkor mindig elgondolkodom, h milyen hasznos lenne némi küzdősport, de aztán rájövök nem véletlen űzök noncontact sportokat. Nem bírom, ha engem ütnek még edzés szintjén sem. :(
    Eddigi kevés alkalommal viszont ha komolyra fordult a helyzet, akkor én ütöttem először és abba sem hagytam: egy pillanatnyi szünet nélkül kapta a sorozatot és még hálás lehet érte, hogy nem folyamodtam piszkos módszerekhez (szem, torok, térd, mogyorók, stb). Sajnos csak a meglepetés és az azonnali hatástalanítás az egyetlen esély arra, hogy egyetlen pofon nélkül kikerüljön az ember egy verekedésből. :(

    Az ilyen agresszorok ellen viszont nem tudom fel mernék-e így lépni, akik kiszállnak és megindulnak feléd, mint Tong Po a Kickboxerből. :DDD Elvégre sosem tudni a másik mennyire képzett, lehet azonnal vissza is adja. :o

    De már rájöttem, hogy kár beinteni, meg anyázni. Azt sokkal kevésbé tudja kezelni egy seggfej, ha inkább mutatsz egy like-ot vagy megtapsolod, stb. :C Erre hosszabb ideig emlékezni fog, mint egy hétköznapi anyázásra. :))
    Szvsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák