Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz deicide #15282 üzenetére

    Ez amolyan teljesítménytúra akkor, mármint a 12-24 órás kerekezések. Inkább annak vagyok a híve, hogy legyen egy táv, kisebb nagyobb hegyekkel hogy ne csak síkon menjünk aztán gyerünk. Nem számít ha 25-ös vagy 28-as átlaggal de érjek oda ahova odaszeretnék érni aznap. 5 perccel később érek oda akkor sincs semmi sem, egyszerűen a sport élménye miatt tekerem a gépet, de odaérhetek 10 perccel később is nem számít.

    (#15289) Toomy: Fiatal vagyok még, de már volt hogy majd leszédültem a paripáról mert annyira túlhajtottam magamat, teszem hozzá nem éreztem. Napi 80-100km volt majd 5km-el hazaértem előtt jött szembe egy buszt vontató teherautó, én meg gondoltam utánafordulok nem jött 40-el sem, szép naplementés időnk volt. Elmentem egy darabon majd megelőztem és akkor úgy éreztem valami gond lett. De addig semmi baj se volt, mintha első km-t tekerném úgy éreztem magam egész út alatt. Aztán hazabaktattam 1 hét pihenő, addig regenerálódtam. De nem voltam gyenge előtte, csak egyszerűen kijött. Nyáron 35 fokban is simán letekertem és le is tekerek 40-50km-t szó nélkül 1 kulacs vízzel. De valahol meg kell szabni a határt ezzel szembesültem úgy érzem.

Új hozzászólás Aktív témák