Új hozzászólás Aktív témák

  • aXXon

    senior tag

    válasz DeltaPower #22279 üzenetére

    Márkától és minőségtől is függ, bár úgy tudom, hogy pár márkát egy helyen gyártanak, bár ettől a minősége még lehet különböző.

    Saját tapasztalataim alapján elmondható, hogy a 6 év azért elég jónak mondható. Nekem a legrövidebb az 2!!!!! év volt.

    Tavaly is előjött ez az akku kérdés, akkor is, most is leírom, mert nekem továbbra is furcsa a dolog, hogy nívós akkukereskedésben vásárolt akkunál előfordult, hogy ott helyben töltötte fel az ember savval az akksit. Én addig azt hittem, hogy nyilván a savban is lehet különbség (lehet?) de akkor és ott ez megcáfolódott bennem.

    Még egy személyes tapasztalat, aztán vagy megfogadod, vagy nem : nagyon drága akkut nem érdemes venni, mint ahogy nagyon olcsót sem, az arany középutat kell megtalálni. Érdemes megkérdezni az ismerősöket, kinek milyen tapasztalatai vannak/voltak a már elhasznált akkukkal, illetve ha a jelenleg használtat ajánlja, vajon mióta használja?

    Nekem a Bannerral voltak pozitív tapasztalataim, míg a Perionnal már vegyesek.

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Új hozzászólás Aktív témák