Új hozzászólás Aktív témák

  • aXXon

    senior tag

    Vettem tegnap apósomnak egy cd-s rádiót, tud mp3-at, usb-ről is. Nagyon megörültem neki, mert ugyan Technika márkájú, de csak 9k volt és minden támasztott feltételt teljesített, még kazettás is, hogy az öreg tudja hallgatni a Jimmy kazettáit. Korábban volt már szerencsém a Technika tescos márkához, nem volt vele bajom. Mielőtt még azzal jöttök, miért nem áldoztam rá többet, hát azért, mert műhelybe kell, oda elég ez is, így is gyorsan megtelik porral, vasporral, egyebekkel, oda tökéletes. LENNE. A kazettás részt ugyan nem állt módomban kipróbálni, de a cd-t igen - hibátlan, az USB szintén. Még tűrhetően is szól egyébként. De hogy a szájbaketekert jó édes egyenesági felmenőjét a büdös kis távolkeleti vágottszeműnek, aki a rádióját csinálta.... Ahhoz már hozzászoktam, hogy itt a nagy körúton sima kis szoba antennával csak a Gong jön be, ezt még úgy nagyjából EGYSZER sikerült is behangolnom, bár így utóbb meggyőződésem, hogy csak véletlen, mert bárhova tekerem, csak és kizárólag a Klub Rádió jön be rajta, ha meg mégis más is hallatszana, elnyomja a Klub.... Ennyi frekvencián nem is sugározzák azt a szart :D Ráadásul itt talán csak a 97,7-en kellene fognunk.

    Na most arra jutottam, hogy kiviszem ma magammal Orgoványra, valahogy elcsalatom az öreget a műhelyből, azt kipróbálom, hogy ott mi a helyzet, mert ha ott is ez, akkor viszem vissza, azt inkább dobok hozzá pár ezredest, de ez így szar :(

    Ő lenne az.

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Új hozzászólás Aktív témák